mamaija.com.pl

mamaija – blog parentingowy – zdrowie, dziecko, rodzina

Urodziny w stylu Krainy Lodu
Parenting

Urodziny w stylu Krainy Lodu. Zaaranżuj klimat Frozen z akcesoriami imprezowymi!

Urodziny to szczególny dzień w roku, który najmłodsi chcą świętować w wyjątkowy sposób. Motyw przewodni jest zawsze bardzo dobrym pomysłem na podkreślenie tej okazji, a jeżeli w domu znajduje się miłośnik Krainy Lodu, to jest to idealny pomysł na zaplanowanie tego dnia. Każda dziewczynka marzy o tym, żeby stać się Elsą albo Anną przynajmniej na chwilę, dlatego zorganizowanie imprezy w takiej tematyce może być strzałem w dziesiątkę. Wraz z marką Godan podpowiadamy, jak się za to zabrać i jakie artykuły imprezowe wybrać.

Dekoracja w stylu Krainy lodu

Stworzenie bajkowego pałacu w mroźnym stylu w swoim własnym domu nie będzie trudne, jeśli postawimy na sprawdzone dekoracje i artykuły imprezowe Godan. Podczas przyjęcia z motywem Krainy Lodu warto zadbać o najmniejsze detale, ponieważ to one tworzą całość i pozwolą uzyskać spektakularny efekt. Dodatki i akcesoria należy starannie dobrać i stworzyć z nich niepowtarzalną całość, która zapisze się we wspomnieniach dziecka. Wybór jest ogromny i pozwala na kreatywne wykorzystanie.

Balony – obowiązkowe na każdym przyjęciu urodzinowym

Balony są zawsze efektownym oraz uniwersalnym dodatkiem, który tworzy klimat imprezy. Balon foliowy Godan w kształcie ulubionej księżniczki albo z jej podobizną sam w sobie jest niesamowitym zaskoczeniem dla solenizanta i gości. Co więcej, dzięki swojej trwałości może cieszyć nie tylko w trakcie zabawy urodzinowej, ale też przez długi czas po niej. Poza dekoracją jest również pamiątką, która będzie upamiętniała dzień urodzin i przypominała o radości z niego płynącej. Dobrym pomysłem może być też użycie większej ilości balonów helowych z napisami i grafikami nawiązującymi do tematu przewodniego. Są to bardzo efektowne wypełniacze przestrzeni, a dzięki doborowi pasującej kolorystyki mogą one przenieść dzieci w zimowy świat bohaterek ulubionej bajki. Biel, srebro i połyskujące błękity najlepiej oddadzą lodowy klimat Frozen – w ofercie marki Godan znajdziecie mnóstwo inspiracji.

Życzenia od Elsy i Anny

Coraz większą popularność na przyjęciach, nie tylko urodzinowych, zyskują banery. Girlanda z napisem „Happy birthday” i wizerunkami księżniczek z serii jest przykuwającym wzrok dodatkiem, dzięki któremu solenizantka poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo. Taki baner pomoże stworzyć centralny punkt dekoracji, a także udekorować ściankę do wykonywania zdjęć pamiątkowych. Można go umieścić w miejscu, w którym będzie siedzieć jubilatka. Podczas planowania tematycznego przyjęcia urodzinowego, zarówno balony helowe, jak i girlanda to dwa obowiązkowe punkty wystroju, które zrobią niesamowite wrażenie i przeniosą w świat bajek. Warto również wykorzystać srebrne serpentyny czy kurtyny wiszące.

Nakrycie stołu jest równie ważne

Przyjęcie zazwyczaj skupia się wokół stołu, gdzie serwujemy dania, przekąski i tort. Warto więc zadbać o takie dodatki jak np. talerzyki papierowe nawiązujące do motywów z bajki oraz do głównych bohaterek. Dzieci z pewnością docenią tak drobne szczegóły, które dodają wyjątkowości zabawie. Świetnie prezentuje się też obrus papierowy, na którym można znaleźć postacie z Krainy Lodu. Stoły, na których znajdują się smakołyki, przeważnie zajmują ogromną część pomieszczenia, dlatego odpowiednie ich przystrojenie, zgodne z motywem przewodnim, może zaważyć na estetyce całości. Warto też pomyśleć o wszelkiego rodzaju dodatkach, takich jak kubeczki i serwetki, które również mogą wpisać się do motywu przewodniego.

Gwiazda wieczoru – czyli jak zostać księżniczką


Każda dziewczynka marzy o tym, żeby zostać księżniczką. Czy jest ku temu lepsza okazja niż własne urodziny i to jeszcze w klimacie filmu Kraina Lodu opowiadającego dwóch królewskich siostrach? Strój królowej śniegu może okazać się świetnym pomysłem – w trakcie przyjęcia będzie zwracał uwagę na solenizantkę i wspaniale wygląda na zdjęciach. Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że sprawia ogromną radość i pozwala na pełne przeżycie klimatu mroźnej krainy. Strój taki można uzupełnić peruką księżniczki, która doda jeszcze większego uroku i wyjątkowości całej stylizacji. Można też pomyśleć o błękitnej pelerynie, dobrze znanej wszystkim miłośniczkom filmów. Warto dodać, że strój dla królowej dostępny jest też w rozmiarach dla dorosłych – to idealny sposób na zacieśnienie więzi matki z córką w wyjątkowym dniu urodzin.

Stworzenie w swoim domu przyjęcia urodzinowego w tematyce Krainy lodu jest bardzo dobrym pomysłem, a dzięki dziecięcej wyobraźni i ogromnemu wyborowi artykułów imprezowych i dodatków marki Godan nie jest to trudne. Za to wspomnienia po takim dniu są bezcenne i pozostają w pamięci na długie lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.