mamaija.com.pl

mamaija – blog parentingowy – zdrowie, dziecko, rodzina

fryzury
Lifestyle

Fryzjer z Warszawy radzi, jakie fryzury są idealne dla młodych mam

Kobieta, która została matką, często czuje się mniej kobieco niż przed porodem. Nowa fryzura pomaga przywrócić dobre samopoczucie i poczucie piękna, dlatego fryzjer z Warszawy radzi, na jakie fryzury powinny postawić w tym sezonie młode mamy.

  1. Baleyage oczami fryzjera z Warszawy
  2. Bob i lob
  3. Collarbone bob

Coś dla siebie znajdą zarówno posiadaczki długich włosów, jak i miłośniczki krótkich fryzur. Chcąc zmienić swój look, a tym samym poczuć się piękniej i młodziej, warto jednak udać się do dobrego stylisty fryzur, który profesjonalnie doradzi najlepszą opcję.

Baleyage oczami fryzjera z Warszawy

Wiele pań sądzi, że najkorzystniejszy efekt koloryzacji osiągnie przez baleyage. Zwykle jest to prawda, jednak ten rodzaj fryzury rządzi się swoimi prawami. Fryzjer z Warszawy podkreśla, że najlepiej wygląda ten, który opiera się na delikatnych i cienkich pasmach, utrzymanych w kolorze o ton lub maksymalnie dwa tony jaśniejszym od naturalnego koloru włosów. Zdecydowanie należy unikać kontrastowych połączeń, np. pasemek blond na czarnych włosach, tym bardziej, jeśli pasemka te będą szerokie. Taka fryzura dodaje lat, a dodatkowo jest już niemodna. Mieszkanki Warszawy profesjonalny baleyage mogą wykonać w salonie https://hairmate.pl/warszawa/.

Bob i lob

Niezmiennie w kanonie modnych fryzur pozostają bob i lob. Pierwszy rodzaj fryzury to półdługie cięcie, sięgające do brody. Ta fryzura optycznie dodaje objętości włosom, co jest szczególnie ważne dla posiadaczek włosów cienkich i niesfornych. Dla lepszego efektu, fryzurę typu bob można wzbogacić długą grzywką, a przedziałek pozostawić na środku. Wariacją boba jest lob, inaczej nazywany long bobem. Ten rodzaj fryzury polecany jest paniom, które chcą optycznie wyszczuplić twarz. Fryzjer z https://hairmate.pl/gdansk/ obtnie włosy mniej więcej do ramion z przodu, a nieco krócej z tyłu. Taką fryzurę łatwiej stylizować i zmieniać niż klasycznego boba. Młoda mama może nosić zarówno proste, jak i lekko pofalowane lub mocno kręcone włosy – w każdym wariancie będzie prezentować się modnie i z klasą.

Collarbone bob

Kolejna propozycją fryzjera z Warszawy jest collarbone bob, a więc fryzura, w której włosy sięgają do obojczyka. Tył fryzury jest niewiele krótszy niż przód, co sprawia, że jest to niezawodne cięcie, które pozwala na wiele wariacji. Włosy można nosić zarówno rozpuszczone, jak i związane, proste i kręcone. Nie ma też znaczenia, czy fryzura pozostanie nienagannie gładka, czy na głowie zapanuje twórczy nieład -każdy wariant doda mamie kobiecości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.