Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Dlaczego warto zdecydować się na sesję noworodkową?

29 kwietnia 2024 sesja zdjęciowa

Dziecko, które niedawno pojawiło się na świecie, całkowicie zawładnęło Twoim sercem. Kochasz swoje maleństwo bezgranicznie i chciałabyś zatrzymać każdy piękny moment. Jest na to sposób! Sesja noworodkowa pozwoli Ci zachować cudowne chwile z życia dziecka i choć na moment zatrzymać czas, który upływa w szalonym tempie. Poznaj zalety sesji noworodkowej.

Ulotność momentów, których nie sposób odzyskać

Codzienne chwile z ukochanym maluszkiem są pełne czułości i wzruszeń. Uwielbiasz patrzeć, jak ta wyjątkowa istotka każdego dnia staje się coraz bardziej samodzielna. Jednocześnie masz świadomość, że to, co przeżywasz teraz, już nigdy się nie powtórzy w takiej samej formie.

Zachowaj te chwile w fotografiach, a najlepiej – w profesjonalnym obiektywie. Wprawne oko błyskawicznie dostrzeże więź łączącą matkę z dzieckiem i uchwyci w kadrze czułe chwile. W ten sposób staniesz się posiadaczką wartościowych chwil, a ich ulotność na zawsze zachowasz w zdjęciach.

Remedium na zawodną pamięć

Niełatwo jest znieść myśl o tym, że to, czego doświadczasz dzisiaj, niedługo stanie się tylko mglistym wspomnieniem. Obrazy – nawet te najpiękniejsze – z czasem zamazują się w pamięci, a niektóre giną bezpowrotnie. Ta myśl uwiera jak kamyk w bucie, ale wystarczy, że zaufasz trwałości fotografii i uchwycisz w zdjęciach cenny czas.

Dlaczego sesja noworodkowa to dobry pomysł?

  • Bo to tylko kilka godzin pracy, która gwarantuje niezwykłą pamiątkę na lata,
  • Bo możesz ją wykonać w domowym zaciszu, oszczędzając sobie i maluszkowi stresu związanego z wyjściem w obce miejsce,
  • Bo fotograf dyskretnie utrwali pierwsze wspólne momenty, które już na zawsze zachowasz w sercu,
  • Bo możesz zachować to, co dla Ciebie najważniejsze w niecodziennej oprawie – wyeksponować fotoobraz i ozdobić nim dziecięcy pokoik lub zaprojektować fotoksiążkę w formie cudownej, rodzinnej pamiątki,
  • Bo zdjęcia z takiej sesji będą wzruszającym podarunkiem dla dziadków malucha, rodzeństwa oraz innych członków rodziny.

Dzięki takim zdjęciom będziesz mieć mnóstwo powodów do dumy. Relacja noworodka z mamą jest tak wyjątkowa, że warto utrwalić ją w kadrach. Poza tym profesjonalne zdjęcia po obróbce prezentują się jeszcze lepiej. Od razu zechcesz pochwalić się nimi całemu światu! Wejdź na uwolnijkolory.pl i wybierz fotoprodukty, które w należyty sposób zaopiekują się Twoimi wspomnieniami. Nadaj im osobistego charakteru i podziwiaj ich wyjątkowość.

Kiedy najlepiej zdecydować się na sesję?

Na powodzenie sesji noworodkowej ma przede wszystkim wpływ samopoczucie zarówno mamy, jak i maleństwa. Tuż po porodzie kobieta potrzebuje czasu, by dojść do siebie, maluszek zaś musi oswoić się z otoczeniem.

Idealny moment na sesję przypada między 2. a 3. miesiącem życia dziecka. Noworodek jest w tym czasie najbardziej spokojny, a kobieta już sprawnie radzi sobie z codzienną opieką. Czy jest lepszy czas na to, by utrwalić szczęśliwą mamę i jej maleństwo w obiektywie? Zarezerwuj wolny termin u fotografa i zapewnij sobie wyjątkową pamiątkę na całe życie.

Materiał zewnętrzny

dwujęzyczność

Redakcja mamaija.com.pl

Jesteśmy grupą osób z wieloletnim doświadczeniem w kwestii wychowania dzieci. Dzielimy się poradami na temat parentingu i zdrowego trybu życia, a także domu. Zapraszamy do lektury!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

sesja zdjęciowa
tkaniny
Biometry optyczne

Jesteś zainteresowany reklamą?

Biometry optyczne