Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Klarta Humea Grande – jeden nawilżacz o wydajnośi dwóch

22 grudnia 2023 Klarta Humea Grande

Większa moc, większy zbiornik na wodę, nowe funkcje i dodatkowy kolor. Klarta Humea Grande ma szansę stać się nowym rynkowym bestsellerem, skutecznie nawiązując do popularności oferowanej już jakiś czas Klarty Humea WiFi. Zwłaszcza, że zachowuje jeszcze jeden kluczowy aspekt tożsamości marki – atrakcyjną cenę.

Klarta Humea Grande –  grande wydajność

Trudne warunki jej niestraszne! Największym wyróżnikiem nowego nawilżacza powietrza Klarta jest olbrzymia wydajność nawilżania, sięgającą 650 ml/h. Taka wartość osiągana jest z reguły przy wspólnej pracy 2 lub 3 nawilżaczy.

Humea Grande sprawdzi się wszędzie tam, gdzie użytkownicy do tej pory decydowali się na zakup kilku urządzeń – w otwartych przestrzeniach o dużym metrażu lub wysokości, jak też w pomieszczeniach o bardzo suchym powietrzu, np. w domach z rekuperacją i ogrzewaniem podłogowym.

Większa wydajność nawilżania, to też większy pojemnik na wodę – w wersji Grande Humea może teraz pomieścić aż 4 litry.

Nawilżacz typu smart – zachowany inteligentny charakter

Podobnie jak Klarta Humea WiFi, także i Klarta Humea Grande wyposażona została w moduł wi-fi, który umożliwia współpracę z aplikację mobilną i zdalne sterowanie urządzeniem.

W aplikacji Smart Life, dostępnej na urządzenia z systemem iOS oraz Android, użytkownicy mogą sterować higrostatem, zmieniać tryby pracy nawilżacza, podejrzeć aktualny poziom wilgotności i temperatury, ale przede wszystkim tworzyć własne reguły pracy.

Klarta Humea Grande - nawilżacz ewaporacyjny

Dzięki temu możliwe jest takie zaprogramowanie nawilżacza, by ten w zależności od poziomu wilgotności, włączał daną prędkość lub aktywował higrostat np. na 55%. Ustawienia mogą być zależne nie tylko od poziomu wilgotności, ale też temperatury, pogody na zewnątrz, pory dnia (np. w ciągu dnia wysoka prędkość, wieczorem jedna z niższych), czy obecności użytkownika w mieszkaniu. Potencjalnych konfiguracji jest bardzo wiele, a ograniczeniem może być tylko wyobraźnia użytkowników.

Urządzenie informuje o zbliżającym się braku wody za pomocą charakterystycznej podwójnej kreski. Poziom płynu w zbiorniku odczytywany jest przez przewodnościowy czujnik obecności wody, który zastąpił tradycyjny pływak. Sygnał wysyłany jest do sterownika nawilżacza, a ten automatycznie przełącza się na najniższe obroty. W momencie całkowitego braku wody, nawilżacz pracuje jeszcze przez pewien, wykorzystując tryb osuszania filtra, a następnie wyłącza się.

Bezpieczna dla zdrowia ewaporacja

Nawilżacz powietrza Klarta wykorzystuje naturalną metodą ewaporacji, a więc parowania na chłodno. Wyposażona w silnik oraz zanurzony w wodzie filtr ewaporacyjny, w higieniczny i bezpieczny sposób rozpyla cząsteczki wody, które nim trafią do otoczenia, przechodzą przez niezwykle gęsty filtr.

W ten sposób wszelki osad mineralny czy zanieczyszczenia z wody zostają uwięzione na filtrze, a do płuc użytkowników trafia zdrowe, przyjemnie wilgotne powietrze.

Klarta Humea Grande - nawilżacz ewaporacyjny

Urządzenie to można śmiało polecić nie tylko osobom borykającym się z niskim poziomem nawilżenia, ale również alergikom i astmatykom.

Cichy i energooszczędny – nawilżacz do sypialni i pokoju dziecka

Pomimo znacznie większej mocy, Klarta Humea Grande zaskakuje niskim zużyciem prądu (max. 11 W) i cichą pracą (24-44 dB). Podczas pracy na drugiej prędkości, gwarantującej wydajność na poziomie 300 ml/h, nawilżacz generuje jedynie 33 dB hałasu. Stanowi optymalne rozwiązanie w wielu sypialniach czy pokojach dziecięcych.

Klarta Humea Grande - nawilżacz ewaporacyjny

Moc kolorów – 8 opcji podświetlenia i 2 kolory nawilżacza do wyboru

Oświetlenie ambientowe oferujące 8 opcji podświetlenia, w tym 7 ciepłych, pastelowych kolorów, stworzy przytulny klimat w każdym wnętrzu. Poszczególne ustawienia podświetlenia są łatwo dostępne z panelu wyświetlacza, jak i aplikacji mobilnej.

Dodatkowo Klarta Humea Grande dostępna jest w 2 kolorach nawilżacza do wyboru: białym i czarnym. Co pozwala na bardziej uniwersalne dopasowanie sprzętu do istniejącego już wystroju.

Zachęcamy do odwiedzenia Klarta.pl i wybrania nawilżacza powietrza, który najlepiej odpowie na Twoje indywidualne potrzeby.

Materiał zewnętrzny

dwujęzyczność

Redakcja mamaija.com.pl

Jesteśmy grupą osób z wieloletnim doświadczeniem w kwestii wychowania dzieci. Dzielimy się poradami na temat parentingu i zdrowego trybu życia, a także domu. Zapraszamy do lektury!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Dom przy Przyjemnej 18 bis
Klarta Humea Grande
bluszcz na balkon

Jesteś zainteresowany reklamą?

bluszcz na balkon