mamaija.com.pl

mamaija – blog parentingowy – zdrowie, dziecko, rodzina

Depilacja laserowa
Lifestyle

Depilacja laserowa – salony depilacji w Poznaniu

Depilacja laserowa Poznań to skuteczny sposób, by raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia. Włosy pod pachami, w okolicy bikini, na nogach, a nawet na rękach wyglądają nieestetycznie, dlatego panie stosują różne sposoby, by je usunąć. Z pomocą lasera zbędne włoski znikają i przestają odrastać na stałe.

  1. Depilacja laserowa – zalety
  2. Depilacja laserowa w Poznaniu – gdzie wykonać?

W celu usunięcia nadmiernego owłosienia ciała można stosować różne sposoby. Kobiety sięgają po maszynki do golenia, krem do depilacji, woski, pastę cukrową Itp. Najwyższą skuteczność wykazuje jednak depilacja laserowa. Depilacja laserowa w Poznaniu jest wykonywana przez cały rok, jednak to zimą jest najlepszy czas, by zgłosić się na zabieg. Dowiedz się więcej o usuwaniu owłosienia za pomocą lasera.

Depilacja laserowa – zalety

Najważniejszą zaletą depilacji laserowej jest długotrwały efekt. Laser wypala cebulki włosowe z wybranych partii ciała, dzięki czemu włosy przestają odrastać. Ze względu na to, że cebulki włosowe co jakiś czas przechodzą w stan uśpienia, zabieg z użyciem lasera należy powtarzać w odpowiednich odstępach. Po pierwszym zabiegu po upływie 3-4 tygodniu wykonuje się kolejną sesję depilacji laserowej w Poznaniu. Po kilku takich zabiegach skóra pozostaje gładka na zawsze.

Atutem depilacji przy użyciu lasera jest również oszczędność. Częste kupowanie maszynek do golenia, kremów do depilacji i innych kosmetyków to ogromny koszt. Depilacja laserowa Poznań to wydatek jednorazowy. Dodatkowo znika ciągłe uczucie ściągnięcia i podrażnienia skóry, a brak odrastających włosków to brak nieprzyjemnego kłucia.

Depilację laserową poleca się w szczególności kobietom, które mają ciemne i grube włoski na całym ciele. Laser skutecznie je usuwa, dzięki czemu widoczne i nieestetyczne owłosienie znika na zawsze.

Depilacja laserowa w Poznaniu – gdzie wykonać?

Decydując się na zabieg depilacji laserowej w Poznaniu, powinno się brać pod uwagę jedynie renomowane gabinety. Wykonanie depilacji z użyciem lasera w niesprawdzonym miejscu może skończyć się poważnymi problemami ze skórą. Źle ustawiony laser może poparzyć skórę, a nawet spowodować powstanie trwałych blizn. W salonach takich jak na ulicy Kochanowskiego lub Fabrycznej ma się pewność, że zabieg zostanie wykonany fachowo z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dzięki temu uniknie się ryzyka uszkodzenia skóry oraz kłopotów, które mogłyby się pojawić przypadku nieprofesjonalnego wykonania depilacji laserowej. W tej kwestii nie powinno się bowiem oszczędzać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.