mamaija.com.pl

mamaija – blog parentingowy – zdrowie, dziecko, rodzina

fotelik
Parenting

Fotelik samochodowy obrotowy

Aby każda podróż z rodziną była naprawdę bezpieczna, już na etapie kompletowania wyprawki dla maluszka należy zadbać o naprawdę bezpieczny fotelik samochodowy. Podczas jego zakupu nie należy więc kierować się wyłącznie ceną czy wyglądem, a dokładnie przeanalizować wszystkie cechy i przejrzeć dokładnie dostępne w sklepach modele. Dzięki temu przekonasz się, który z nich łączy w sobie niezbędną funkcjonalność i wygodę. Z naszego doświadczenia wynika, że bezpieczną i spokojną podróż gwarantuje fotelik samochodowy obrotowy, który sprawdzi się nawet przez pierwsze 4 lata.

Obrotowy fotelik samochodowy z ISOfix

foteliki obrotowe

Obrotowy fotelik samochodowy ma ogromną rzeszę fanów. Skąd tak duże uznanie ze strony młodych rodziców? Przede wszystkim, większość dostępnych na rynku modeli coraz lepiej łączy w sobie cechy pierwszego i drugiego fotelika, co przekłada się na oszczędność pieniędzy. Rodzice nie muszą kupować kolejnych modeli co kilka miesięcy, by mieć pewność, że ich maleństwo podróżuje bezpiecznie. Od 1. dnia do 4. roku życia mogą korzystać z jednego rozwiązania, które ma szereg innych, bardzo istotnych cech. Chociaż wiemy, że pieniądze nie są najważniejszym kryterium wyboru, zdajemy sobie także sprawę, że porządny fotelik dla dziecka to niemały wydatek.

fotelik tyłem do kierunku jazdy do 4 lat

Co jeszcze sprawia, że rodzice coraz chętniej wybierają obrotowy fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18 kg? Jego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa. Na szczególną uwagę zasługują więc modele, które osiągają najlepsze wyniki podczas trudnych testów zderzeniowych. Rodzice doceniają także wygodną formę, która pozwala im obrócić siedzisko w stronę drzwi. W ten sposób nie tylko łatwiej jest włożyć lub wyjąć maluszka z auta, ale przede wszystkim zyskujemy pełny dostęp do pasów bezpieczeństwa, by dokładnie zapiąć nimi dziecko. To szczególnie ważne dla bezpiecznej podróży.

obrotowy fotelik samochodowy do 18

Nowoczesne foteliki obrotowe cechuje również niezwykle intuicyjny montaż. Najnowsze modele wyróżnia innowacyjna metoda instalacji. Włożenie ich do samochodu jest niezwykle łatwe i przebiega sprawnie, co doceniają nie tylko młodzi rodzice, ale także niedoświadczeni opiekunowie – m.in. dziadkowe czy wujostwo. Co więcej, foteliki obrotowe dla dziecka dają dzisiaj możliwość montażu w większości samochodów. Co to oznacza? Jeśli dotychczas małżeństwo poruszało się sportowym samochodem o dużym kącie nachylenia kanapy, nie muszą wymieniać auta, by móc podróżować nim z dzieckiem. Takie nowoczesne rozwiązania technologiczne znacząco podnoszą więc komfort ich życia – możecie je znaleźć w fotelikach skandynawskiej marki BeSafe.

Foteliki obrotowe BeSafe – do 4. roku życia

Fotelik samochodowy obrotowy od firmy BeSafe to połączenie pierwszego i drugiego fotelika dla dziecka. Może być więc użytkowany od pierwszego dnia życia nawet do ukończenia przez dziecko 4 lat. To model pochodzący od sprawdzonego producenta, który cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców. Posiada specjalne wkładki oraz innowacyjny moduł dla niemowlęcia, zapewniając tym samym ochronę i wygodę na wszystkich etapach rozwoju. Przede wszystkim chroni kręgosłup maluszka, zapewniając mu prawidłowy kąt ułożenia. To szczególnie istotne zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia. Obrotowy fotelik samochodowy z ISOfix od marki BeSafe został wyposażony w specjalną wkładkę poziomującą – zwróć uwagę, że została wykonana z miękkich ale jednocześnie wspierających materiałów gwarantujących wygodę.

fotelik samochodowy obrotowy

Należy podkreślić, że nowy fotelik samochodowy obrotowy dba o prawidłową ochronę główki, czyli najbardziej narażonej na urazy w czasie kolizji części ciała dziecka. Bezpieczeństwo tej wrażliwej sferze zapewniają specjalnie zaprojektowane i umieszczone w zagłówku pochłaniacze energii, które zabierają część siły podczas zderzenia. Ich obecność sprawia, że wasza podróż przebiega bezpiecznie i spokojnie.

foteliki do jazdy tyłem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *